תמ"א 38 באשדוד

תמ"א 38 באשדוד – כבישי שתי וערב מחלקים את כל רחבי העיר ומבטיחים לכלל תושביה התניידות נוחה, יעילה ומהירה! הכירו מקרוב את אחת הערים המובילות בישראל

תמא 38 באשדודמחפשים דירה באשדוד? השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם. אשדוד היא אחת הערים המתפתחות בישראל בשנים האחרונות. העיר נהנית מכניסתן של משפחות צעירות רבות שלא מצליחות לעמוד במחירים הגבוהים בערי המרכז. מעבר לכך, רובעים רבים בעיר נהנים מתוכניות התחדשות עירונית רבות במסגרת תוכנית ממשלתית תמ"א 38 באשדוד. רוצים ליהנות מהתנופה של העיר ומכלל היתרונות שיש לה להציע? בפסקאות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר – החל מהרובעים המבוקשים ביותר, דרך יתרונותיה של העיר וכלה בכל הפרטים אודות תוכניות תמ"א 38 באשדוד.

 

עם למעלה מ 230,000 תושבים וכמות נכבדת של עולים בשטחה, אשדוד ממשיכה למשוך דיירים חדשים שבוחרים בעיר בכל שנה

העיר אשדוד החלה את דרכה בשנת 1956 וכעשור לאחר מכן, בשנת 1968 היא הוכרזה כעיר לראשונה. מאז ועד היום העיר עברה לא מעט שינויים שגרמו ללמעלה מ 230,000 תושבים לבחור דווקא בה. כבר מתחילת הקמתה שימשה אשדוד לקליטה של עולים רבים שאט אט הגיעו לארץ. נכון לכתיבת שורות אלה, אשדוד היא אחת הערים שמאכלסות הכיר הרבה עולים מכל ערי ישראל. אך חשוב להבהיר כי כלל דייריה מתגוררים בשלום וללא מחלוקות תהומיות שפוגעות בסדר הטוב ובהתנהלות הכלל עירונית. כמו כן חשוב לדעת כי העיר אשדוד היא אחת הערים היחידות במדינה שתוכננה היטב טרם הקמתה. התיכנון המדוייק מבטיח לכלל תושבי השכונה ליהנות ממרחבים גדולים ומכבישים מסודרים.

תכנון מוקפד, מרכזי קניות גדולים, חופים מוסדרים ומוסדות עירוניים חיוניים – הכירו את כל הסיבות בגינן רבים מישראל בוחרים דווקא באשדוד

העובדה כי העיר תוכננה בקפידה מאפשרת לה להמשיך לגדול בקצב מהיר ולהכיל כמות גדולה של תושבים. כיום, אשדוד נחשבת לאחת הערים המובילות בכל אזור הדרום והיא כוללת מוסדות חיוניים רבים. מספר קניונים, מרכזי קניות גדולים, חוף ים מטופח, משרדי הייטק ולא מעט מקומות עבודה מציבים את העיר אשדוד כאחת הערים המובילות שיש למדינת ישראל להציע. מרבית תושביה מדווחים על כבישים מסודרים שמצליחים להקל באופן ניכר את ההתניידות בכל רחבי העיר. נמאס לכם מהפקקים? העיר אשדוד תוכל להתאים עבורכם.

 

חוששים מהעובדה שהעיר משוייכת למחוז הדרומי של ישראל? חשוב לדעת שתוך כ 40 דקות נסיעה בלבד תוכלו להגיע ללב מרכז הארץ

מיקומה הגיאוגרפי של אשדוד אף הוא כולל לא מעט יתרונות. אשקלון המתפתחת, יבנה וגן יבנה הסמוכות לעיר מבטיחות לכלל תושביה מקומות עבודה רבים, מרכזי קניות, מקומות בילוי, פנאי ובידור. כמו כן העיר אשדוד ממוקמת כ 45 דקות נסיעה בלבד מלב מרכז הארץ. עובדים בתל אביב אך לא מצליחים להחזיק דירה באזור? אשדוד מציעה לכלל תושבי ישראל דיור במחירים נמוכים בעשרות אחוזים בהשוואה למחירי הדיור בתל אביב בפרט ובכל אזור המרכז בכלל. חשוב להדגיש, ישנן ערים מרכזיות רבות הסמוכות לתל אביב שמצריכות מהדיירים בהן לנסוע כ 45 דקות ומעלה עד למקום העבודה בתל אביב. הסיבה – פקקים רבים בשעות העומס. כלומר, ישנם אנשים רבים שמתגוררים באשדוד ומצליחים להגיע למקום העבודה בתל אביב באותו זמן שלוקח לחלק מתושבי רמת גן, גבעתיים או קריית אונו להגיע. תחנת הרכבת בעיר אף היא מהווה יתרון תחבורתי משמעותי. לא רוצים לעמוד בפקקים בכניסה לתל אביב? בעזרת רכבת תוכלו להגיע לכל 4 התחנות בתל אביב תוך כ 50 דקות בלבד.

 

למרות העולים הרבים שמתגוררים בגבולות העיר – כ 90% מכלל תושביה יהודים

נכון לכתיבת שורות אלה מתגוררים בעיר למעלה מרבע מיליון תושבים שכ 90% מהם יהודים. הציביון הכללי בעיר הוא מסורתי, על אף שכלל המגזרים חיים בשלום ללא מחלוקות תהומיות שמשפיעות על סדר היום. הרבעים שמרכיבים את העיר כולה מחליפים את השכונות המקובלות בכל שאר ערי ישראל. איך מבדילים בין הרובעים השונים? ראשית, לכל רובע יש שם ושנית, בין הרבעים השונים חוצצים כבישים חוצי עיר. הכבישים עוברים לכל אורך ורוכב העיר ובכך מאפשרים לכלל תושביה יכולת התניידות מצויינת בין כלל חלקיה. הביקוש הגדול למגורים בעיר מהשנים האחרונות גרם לכך שמרבית הבנייה החדשה כוללת בניינים גבוהים במיוחד. נכון לכתיבת שורות אלה אשדוד נחשבת לעיר הגבוהה ביותר בישראל. נשמע לכם מעניין? בשורות הבאות נכיר מקרוב את הרובעים האטרקטיביים ביותר שמצליחים למשוך את מרבית הביקוש.

 

אזורי תעשייה, מרכזי תעסוקה מפעלים ושלל בתי עסק – אשדוד מבטיחה לכלל תושביה מבחר גדול של מקומות תעסוקה

אך רגע לפני שנגע באזורים האטרקטיביים ביותר למגורים או להשקעה בעיר, חשוב שתכירו את המוסדות המרכזיים הכלולים בשטחה. העיר כוללת לא פחות מ 3 אזורי תעשייה גדולים המפרנסים אלפי עובדים מידי חודש. קריית חלוצים, קריית עוגנים וקריית איתנים משתרעים על למעלה מ 6,000 דונם (יותר מכפול מכל שטחה של העיר גבעתיים) וכוללים אלפי מפעלים ובתי עסק שונים.

 

קניות ובילויים במרחק הליכה – מרכזים קהילתיים ומקומות בילוי רבים פרוסים בכל רחבי העיר

גם באשר לאזורי המסחר הכלולים בשטחה של העיר ניתן לכתוב ארוכות. שווקים גדולים ומפוארים, פאוור סנטרים הכוללים עשרות חנויות בכל תחום, חנויות מפעל ועשרות מרכולים מבטיחים לתושבי אשדוד את כל היתרונות הנדרשים לתרבות קנייה עשירה הכוללת את כל המותגים והחנויות בקרבת מקום. מעבר למרכזי הקניות, העיר כוללת גם לא מעט מוסדות חינוך איכותיים, מרכזים קהילתיים, מקומות בילוי ובידור וכמובן נמל גדול ומפואר. רוצים ליהנות מחוויית קנייה הכוללת את כל החנויות תחת קור גג אחת? מרכזי הקניות של אשדוד הם התשובה הטובה ביותר עבורכם.

כעת, חשוב שתכירו את כל הרובעים שמצליחים למשוך את תשומת ליבם של מרבית המתיישבים החדשים בעיר.

 

  • רובע א

רובע א באשדוד הוא הרובע הראשון שהחל להיבנות עם תחילת פעילותה של העיר. בנייתו הסתיימה בשנות ה 70 ומרבית המבנים בו ישנים. הבנייה ברובה מתאפיינת בבנייה נמוכה, מה שמגדיל את הסיכויים להמשך פרויקטים רבים של התחדשות עירונית ברובע. בגבולות רובע א ניתן למצוא מוסדות לימוד איכותיים ועוד מוסדות קהילתיים המשרתים את כל צורכי תושבי השכונה.

ואכן בשנים האחרונות ניתן לראות תנופה אדירה של התחדשות עירונית בשכונה זו. פרויקטים רבים של תמ"א 38 מתחילים בגבולות הרובע ומבטיחים לתושבים השבחה משמעותית בערך הנכסים, טיפוח סביבתי, חידוש תשתיות, הקמת מרכז עסקים ועוד. נשמע לכם מעניין? בהמשך המאמר נכיר מקרוב את כל הדגשים החשובים ביותר שאתם חייבים להכיר אודות התוכנית הממשלתית להתחדשות עירונית – תמ"א 38 באשדוד.

 

  • רובע ב

רובע ב באשדוד אף הוא הוקם בשנים הראשונות לאחר תחילת פעילותה של העיר. מרבית המבנים בשכונה ישנים ונמוכים, מה שמגדיל את הסיכויים לפרוייקטים רבים של התחדשות עירונית. אוהבים פארקים? בטח תשמחו לשמוע שהפארק הגדול ביותר בעיר ממוקם ברובע ב של העיר. פארק בן גוריון, בתי ספר איכותיים, תחנת כיבוי אש עירונית, מכללות, אוניברסיטאות, מרכזים רפואיים פאוור סנטר הכולל עשרות חנויות וכן לא מעט בתי קפה ומסעדות ממוקמים בשטחו של רובע ב אשדוד.

 

  • רובע ד

רובע ד הוא רובע מתקדם יותר שבנייתו הסתיימה בשנות ה 90 המאוחרות. משכך, מרבית המבנים בשכונה הם בניינים רבי קומות. עם זאת, ברובע ישנה שכונה הכוללת צמודי קרקע הממוקמים לצד החוף. האוכלוסיה שמתגוררת ברובע מעורבת לגמרי – שילוב של דתיים וחילונים, צעירים ומבוגרים. המעמד הסוציו אקונומי של מרביתם נחשב למעמד בינוני עד גבוה.

רובע זה נחשב לאחר המבוקשים ביותר בעיר בשל קרבתו לחוף הים. מעבר לכך, כל תושבי הרובע נהנים מקרבה לפארק גדול – פארק אשדוד ים, אמפי אשדוד, מוזיאון תרבות ועוד לא מעט מוסדות חינוך איכותיים.

 

  • רובע ה

רובע ה באשדוד אף הוא החל להיבנות בשנות ה 70 והשלים את כלל בנייתו בסוף שנות ה 90. בדומה לרובע ד, גם ברובע זה יש בעיקר בניינים רבי קומות הכוללים בעיקר דירות גדולות. הרובע ממוקם במרכז העיר ונהנה מקרבה ללא מעט מוסדות מרכזיים. מרבית האוכלוסייה המתגוררת ברובע זה הם משפחות צעירות המשתייכות למעמד סוציו אקונומי בינוני. ברובע פועלים לא מעט מוסדות חינוך איכותיים, בתי עסקים, מקומות פנאי ובידור ועוד.

 

  • רובע ז

רובע ז באשדוד כולל בעיקר חרדים. מרבית תושבי הרובע הם חרדים, מה שמשליך רבות גם על הבנייה בשכונה. מרבית המבנים ברובע אינם גבוהים במיוחד, מהסיבה הפשוטה שחרדים אינם קונים דירות בקומות גבוהות. נתון זה משפיע גם על הסיכויים לקבלת פרויקטים של התחדשות עירונית בשכונה. מרבית החרדים מתנגדים לפרויקטים הללו, כך שלא צפויה תוכנית גדולה לשיקום השכונה. מרבית תושבי השכונה משתייכים למעמד סוציו אקונומי נמוך ורמת הצפיפות בשכונה גדולה.

 

  • רובע ג, ו, ח

הרובעים הללו סמוכים לרובע ז ואט אט הופכים רבעים הכוללים רוב חרדי. הצפיפות הגדולה ברובע ז מחייבת את האוכלוסייה המקומית להתרחב לרובעים הסמוכים, מה שמשנה את פני הרבעים הללו. בונים על תוכניות התחדשות עירונית? כלל לא בטוח שהן יצאו לפועל ברובעים הללו, שכוללים בעיקר את האוכלוסיה החרדית.

העיר אשדוד כוללת עוד לא מעט רבעים נוספים הכוללים בשטחם מרכזי קניות גדולים, מרכזי עסקים ומסחר, מרכזי פנאי ובידור, מוסדות לימוד איכותיים ועוד מוסדות רבים המבטיחים לכלל התושבים בהם איכות חיים ברמה גבוהה. ישנם רובעים שהחלו להיבנות רק בשנים האחרונות, מה שמבטיח שמרבית הבנייה בהם חדשה, איכותית וכוללת סטנדרט גבוה. רוצים ליהנות ממגורים בשכונה מתפתחת שתאפשר לכם לרכוש את הנכס במחיר נמוך וליהנות מעליית ערך צפויה בעקבות פרויקטים של תמ"א 38 באשדוד? בשורות הבאות נכיר מקרוב את הפרוייקט הממשלתי להתחדשות עירונית על כלל פרטיו.

 

מטרת העל של התוכנית – חיזוק מבנים ישנים לקראת רעידת אדמה אפשרית

תחילה חשוב לדעת כי תוכנית תמ"א 38 היא תוכנית ממשלתית שכל מטרתה היא לחזק מבנים ישנים. בשנים האחרונות לא מעט אנשי מקצוע סבורים כי רעידת אדמה במדינת ישראל תיתכן בקרוב. מבנים רבים בכל רחבי המדינה בכלל, ובאשדוד בפרט נבנו לפני כמה עשרות שנים ללא כל הקפדה על התקנים הקיימים כיום. לכן, המדינה החלה בפרויקט חיזוק מבנים במטרה להבטיח את יציבותם של המבנים הישנים, גם אם אכן תחול רעידת אדמה.

 

השבחה של עשרות אחוזים – חיזוק תשתיות, שיפוץ פנימי וחיצוני, הוספת יחידות דיור, הוספת מעלית, הוספת חדר ממ"ד ואף הוספת מרפסות שמש

תוכנית תמ"א 38 באשדוד כוללת חיזוק מבנים ישנים והצבתם בשורה אחת עם כלל המבנים החדשים בעמידות מפני רעידות אדמה, שיפוץ הבניין בחלקו הפנימי והחיצוני, הוספת מעלית, הוספת מספר יחידות דיור, הוספת חדר ממ"ד לכל דירה וברוב המקרים גם הוספת מרפסת שמש. השינויים הללו צפויים להשביח את ערך הדירה בעשרות אחוזים. רוצים ליהנות מפרויקט של תמ"א 38 באשדוד? חשוב לדעת לבחור נכון את הרובע המתאים עם תוכניות התחדשות עתידיות.

 

התנאים שחייבים להתקיים בשביל להתחיל בפרויקט ההתחדשות

חשוב להדגיש שלא כל בניין יעבור התחדשות עירונית. מדינת ישראל בחרה מספר תנאי סף שחייבים להתקיים על מנת שניתן יהיה להתחיל בתוכנית של תמ"א 38 באשדוד. מטרת הצבת התנאים – להגיע לכמה שיותר מבנים ישנים עם רמות סיכון גבוהות במיוחד לקריסה בעת רעידות אדמה. איך תדעו האם הבניין שלכם יכול לעבור התחדשות עירונית? ריכזנו עבורכם את כל תנאי הסף לתחילת פרויקט התחדשות.

תנאי הסף לפרויקט של תמ"א 38 באשדוד:

  • בניין הכולל 2 קומות לכל הפחות בשטח של 400 מטרים לכל היותר.
  • בניין שנבנה לפני שנת 1980.
  • בניין שנבדק על ידי מהנדס מוסמך שקבע כי הבניין אינו עומד בתקנים הקיימים לעמידות בפני רעידות אדמה.
  • בניין שאינו מיועד לפירוק.

 

אשדוד נחשבת לאחת הערים בהן נושא התמ"א 38 מקבל חשיבות מכרעת. מאז 2005, הוגשו בעיר כ-80 בקשות לביצוע התמ"א, מתוכן הונפקו 26 היתרים. מספרים אלה גדולים, באופן יחסי, וכך גם אחוז אישור הבקשות היחסי. כדאיות ביצוע הפרויקטים גבוהה יחסית באשדוד, וזאת למרות שאין המדובר באחת מערי המרכז של ישראל. אלו הם 26 הפרויקטים לשיפוץ ולחיזוק מבנים מפני רעידת אדמה שנערכים, נכון לעכשיו, באשדוד.

כתובת: אבן עזרא 29.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אליאשווילי 2.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אלמוגים 13.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, בפרויקט הכולל הוספת מרפסת שמש לדירות (בהתאם לתוואי השטח), התקנת מעלית בבניין, החלפת תשתיות החשמל, המים, הביוב, התקשורת והגז, שיפוץ חזיתות המבנה בעוד. בתמורה, יתווספו שתי יחידות דיור חדשות בקומה מפולשת.

כתובת: בן אליעזר 29.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: דב גור 8.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ ולחיזוק המבנה, כולל הוספת מרפסת שמש וממ"ד בדירות הקיימות והוספת שמונה דירות נוספות על גג המבנה.

כתובת: האצ"ל 5.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, כולל הוספת ממ"ד ומרפסת שמש לדירות הקיימות (בהתאם לתוואי השטח), התקנת מעלית, החלפת תשתיות המים, החשמל, הביוב, התקשורת והגז, שיפוץ חזיתות המבנה ועוד. בתמורה, ייבנו שתי קומות חדשות וכן דירות גן בקומה המפולשת.

כתובת: ההסתדרות 12.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: ההסתדרות 22.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: החובלים 4.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, כולל הוספת ממ"ד ומרפסת שמש לדירות הקיימות (בהתאם לתוואי השטח), התקנת מעלית, החלפת תשתיות המים, החשמל, הביוב, התקשורת והגז, שיפוץ חזיתות המבנה ועוד. בתמורה, ייבנו שתי קומות חדשות וכן דירות גן בקומה המפולשת.

כתובת: ההסתדרות 22.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: הכלנית 20, 22.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנים, כולל הוספת שתי קומות, גינה ואינטרקום לבניין. בתמורה, ישודרגו הדירות הקיימות בחדר ממ"ד ובמרפסת שמש, תותקן מעלית בבניין, הלובי ומעטפת הבניין ישודרגו ועוד.

כתובת: הכלנית 24, 26.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנים, כולל הוספת ממ"ד ומרפסת שמש לדירות הקיימות (בהתאם לתוואי השטח), התקנת מעלית, החלפת תשתיות המים, החשמל, הביוב, התקשורת והגז, שיפוץ חזיתות המבנה ועוד. בתמורה, ייבנו שתי קומות חדשות וכן דירות גן בקומה המפולשת.

כתובת: המעפילים 2.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: ז'בוטינסקי 13.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, בפרויקט שכבר הושלם. הפרויקט כלל הוספת ממ"ד ומרפסת שמש לדירות הקיימות (בהתאם לתוואי השטח), התקנת מעלית, החלפת תשתיות המים, החשמל, הביוב, התקשורת והגז, שיפוץ חזיתות המבנה ועוד. בתמורה, נבנו שתי קומות חדשות וכן דירות גן בקומה המפולשת.

כתובת: ז'בוטינסקי 7, 11, 13, 15.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנים, להם יתווספו שתי קומות ושמונה דירות: דירות גן (140 מ"ר + 110 מ"ר לגינה), דירות מיני פנטהאוז (200 מ"ר) ודירות בנות ארבעה חדרים. בתמורה, כולל הפרויקט שיפוץ חזיתות המבנה, שדרוג הלובי, הוספת מרפסת שמש וחדר ממ"ד בדירות הקיימות ועוד.

כתובת: ז'בוטינסקי 9.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, בפרויקט שכבר הושלם. הפרויקט כלל הוספת ממ"ד ומרפסת שמש לדירות הקיימות (בהתאם לתוואי השטח), התקנת מעלית, החלפת תשתיות המים, החשמל, הביוב, התקשורת והגז, שיפוץ חזיתות המבנה ועוד. בתמורה, נבנו שתי קומות חדשות וכן דירות גן בקומה המפולשת.

כתובת: זלמן ארן 9, 11.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנים, כולל הוספת ממ"ד ומרפסת שמש לדירות הקיימות (בהתאם לתוואי השטח), התקנת מעלית, החלפת תשתיות המים, החשמל, הביוב, התקשורת והגז, שיפוץ חזיתות המבנה ועוד. בתמורה, ייבנו שתי קומות חדשות וכן דירות גן בקומה המפולשת.

כתובת: יהודה המכבי 11.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, כולל שדרוג חזית המבנה והוספת מרפסות שמש וחדרי ממ"ד בדירות הקיימות. הפרויקט הושלם.

כתובת: יהודה המכבי 15.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, כולל שדרוג חזית המבנה והוספת מרפסות שמש וחדרי ממ"ד בדירות הקיימות. הפרויקט הושלם.

כתובת: מילמן 2.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, כולל הוספת מרפסות שמש וחדרי ממ"ד בדירות הקיימות ובניית 15 דירות חדשות על גג המבנה.

כתובת: סטרומה 7.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: קרן היסוד 29.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: קרן היסוד 32, 34.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנים, לרבות הוספת חדרי ממ"ד ומרפסות שמש בדירות הקיימות, הוספת שתי קומות על גג הבניין ובניית דירות גן חדשות. בנוסף, תותקן בבניינים מעלית, יוחלפו תשתיות המים, החשמל, הביוב, התקשורת והגז וישודרגו חזיתות הבניין.

כתובת: שבי ציון 26.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, הממוקם ברובע א' שבעיר. הפרויקט כולל הוספת ממ"ד ומרפסת שמש בדירות, בתמורה ובניית שתי קומות חדשות, בהן שמונה דירות.

כתובת: שבי ציון 27.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: שבי ציון 39.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: שלמה בן יוסף 19.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

קבוצת עידן התחדשות עירונית
קבוצת עידן התחדשות עירונית

ביצוע פרויקטים למגורים והתחדשות עירונית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
עשרות שנות ניסיון בביצוע מגוון רחב של פרויקטים מאפשר לכם לישון בשקט ולדעת שהבית שלכם בידיים טובות .

שתפו את המאמר:

צרו איתנו קשר:
התקשרו עכשיו