תמ"א 38 בירושלים

תמ"א 38 בירושלים – הגענו לבירה! הכירו מקרוב את בירתה הבלתי מעורערת של מדינת ישראל

תמ"א 38 בירושליםחושבים להתגורר בבירת ישראל? השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם. בשורות הבאות נכיר מקרוב את כל מה שיש לירושלים להציע לכלל תושביה. נמנה את שמות השכונות המובילות בעיר, נכיר ביתרונות הגדולים עליהם מדווחים מרבית התושבים ונגע במחירי הדיור באזור. אז רגע לפני שאתם מתחילים לחפש את השכונה הטובה ביותר עבור כלל הצרכים שלכם, חשוב לפנות מספר דקות לקריאת השורות הבאות שיחסכו לכם לא מעט טעויות מיותרות וזמן יקר במסע החיפושים אחר הדירה המנצחת עבורכם.

 

לא רק בירה, אלא גם הכי גדולה – ירושלים כוללת את כמות התושבים הגדולה בישראל, קרוב ל 1,000,000 תושבים בשטחה!

ירושלים היא בירתה של מדינת ישראל ונכון לכתיבת שורות אלה היא העיר שכוללת את כמות התושבים הגדולה ביותר. בכל שטחה של ירושלים מתגוררים קרוב ל 1,000,000 תושבים. כלל מוסדות הממשל הישראלי ממוקמים בעיר הבירה – מוסדות כמו: בית המשפט העליון, בית הנשיא, בית ראש הממשלה, הכנסת, המטה הארצי של המשטרה ועוד. בשנת 1981 העיר ירושלים הוכרזה על ידי ארגון אונסק"ו לאתר מורשת עולמית.

 

בניגוד למקובל לחשוב, כ 73% מכלל תושבי ירושלים הם יהודים

מרבית תושבי העיר משתייכים למעמד סוציו אקונומי בינוני והשכר הממוצע בעיר עומד על כ 8,000 שקלים מידי חודש. כ 73% מכלל תושבי העיר יהודים, מה שמבטיח רוב יהודי במרבית אזורי העיר. העיר ממשיכה לצבור תושבים חדשים שבוחרים להתיישב בשטחה וממשיכה בקצב גידול של כ 1.5% בכל שנה. אחת הסיבות המרכזיות לגידול האוכלוסין בעיר הוא אחוז הילודה שגבוה באופן ניכר מהילודה הממוצעת במרבית ערי ישראל.

פרויקטים רבים בעיר קורמים עור וגידים – הבירה מתפתחת!

נכון לכתיבת שורות אלה ישנם פרוייקטים רבים של בנייה שקורמים עור וגידים לקראת הריסת מבנים ישנים ולטובת בניית בנייני מגורים חדשים. משקיעי נדל"ן רבים מכל רחבי הארץ מסמנים את ירושלים כאחד היעדים האטרקטיביים ביותר שיש למדינה להציע. מתכננים לרכוש דירה להשקעה לטובת השכרתה? אחוז התשואה שאתם צפויים לקבל מידי שנה עומד על כ 3.2%. מחירי הדיור במרכז הארץ מעט גבוהים יותר מאלה המצויים בעיר הבירה, ללא כל הצדקה. בשנים האחרונות הפער בין ערי המרכז לבין ירושלים קטן עד שבשנים הקרובות הוא צפוי להימחק קליל. כיום יש לא מעט מקומות תעסוקה, מרכזי קניות, יעדים תיירותיים וביקוש גבוה לדיור בירושלים, מה שצפוי לתרום לעלייה בערך הנכסים בבירה. רוצים ליהנות מכך? בשורות הבאות נגע בדגשים חשובים שאתם חייבים להכיר אודות השכונות המובילות שיש לעיר להציע.

 

המגדלור של ישראל – העיר המובילה והמתקדמת ביותר בכל הקשור לתחבורה הציבורית בשטחה

רגע לפני שנכיר את השכונות המובילות בעיר, חשוב שתכירו את התחום בו ירושלים משמשת כמגדלור ארצי אליו ערים רבות נושאות את עיניהן – תחבורה ציבורית. בעיר ירושלים כלל תושביה נהנים מרכבת קלה בתדירות גבוהה. הרכבת הקלה מאפשרת להתנייד בקלות ובמהירות בכל חלקי העיר. אנשים רבים המתגוררים בירושלים אינם זקוקים לרכב צמוד, בעזרת שימוש ברכבת הקלה ניתן להגיע לכל רחבי העיר בקלות ובמהירות. מעבר לכך, חשוב לדעת כי התחנה המרכזית בירושלים כוללת קווי אוטובוס רבים שיוצאים לכל חלקי המדינה. עובדים בערים מרוחקות מירושלים? תוכלו להגיע אליהן בקלות ובמהירות גם ללא רכב צמוד.

רוצים להכיר את השכונות המובילות שיש לעיר להציע? המשיכו לקרוא את השורות הבאות.

 

תמ"א 38 בירושלים: השכונות המבוקשות ביותר בעיר הן:

  • פסגת זאב

שכונת פסגת זאב היא אחת השכונות הגדולות ביותר בירושלים. השכונה כוללת כ 45,000 תושבים וצפויה להמשיך לגדול בשנים הקרובות. השכונה מחולקת לחמישה אזורים פנימיים וכוללת אוכלוסייה מעורבת המורכבת מחילונים, דתיים לאומיים וחרדים. את שמה היא קיבלה על שם זאב ז'בוטינסקי.

הכבישים הסמוכים לשכונה הם כביש 437, 20 ו 60 המאפשרים לכלל תושבי השכונה כניסה ויציאה נוחה מלב השכונה. בשכונה תוכלו למצוא כמה רחובות ראשיים הכוללים חנויות ביגוד, הנעלה ומזון מהיר. כמו כן ישנו קניון קטן השוכן בשכונה ומאפשר לכלל תושביה ליהנות מקניות מגוונות בקרבת מקום. כמו כן בשכונה תוכלו למצוא לא מעט תנועות נוער, בתי ספר יסודיים, בתי ספר תיכוניים וישיבה גבוהה.

מרבית אזורי השכונה מתאפיינים בבנייה ישנה של מבנים נמוכים. מחפשים אזורים בהם צפויים להיות פרויקטים רבים של תמ"א 38 בירושלים? שכונת פסגת זאב יכולה להתאים עבורכם.

 

  • נווה יעקב

שכונת נווה יעקב היא השכונה הצפונית ביותר של העיר ירושלים. השכונה סופחה לאחר מלחמת 6 הימים והוקמה באופן רשמי בשנת 1970. נכון לכתיבת שורות אלה מתגוררים בשכונה למעלה מ 30,000 תושבים, מספר שצפוי להמשיך לגדול בשנים הקרובות. עד לפני מספר שנים בודדות השכונה נחשבה לשכונה הכוללת בעיר חילונים במעמד סוציו אקונומי בינוני. אך בשנים האחרונות השכונה הופכת אט אט לשכונה חרדית.

החל משנת 2017 השכונה נהנית ממתיחת פנים משמעותית. הרשות המקומית מקדמת פרוייקטים רבים של התחדשות עירונית בשכונה. מחפשים שכונה עם סיכויים גבוהים לשיקום מבנים במסגרת פינוי בינוי או תמ"א 38 בירושלים? שכונת נווה יעקב היא התשובה הטובה ביותר עבורכם. החל משנת 2017 בשכונה נהרסו מבנים רבים לטובת בניית בניינים המתנשאים לגובה של 12 קומות. במסגרת התוכניות הללו השכונה נהנית מהקמת שטחי מסחר בגודל של 4,300 מ"ר ועוד כ 2,000 מ"ר המיועדים למבני ציבור ולחניות. כמו כן ישנן תוכניות עתידיות לשכונה הכוללת הקמת כ 500 יחידות דיור חדשות, גני ילדים, בתי ספר, בתי כנסת ושטחי מסחר. השינויים חלים גם מבחינה תחבורתית – הרכבת הקלה תעבור בשכונה ותבטיח לכלל תושביה יכולת התניידות מיטבית.

השינויים הרבים שעוברת השכונה בשנים האחרונות מבטיחים לכלל תושביה עלייה ניכרת בשווי הנכסים. בשורות הבאות נכיר מקרוב את אחד הפרויקטים השכיחים ביותר של התחדשות עירונית – תמ"א 38 בירושלים ונציג את השינויים והיתרונות הגדולים לכלל התושבים.

 

  • רמות

שכונת רמות אלון היא אחת השכונות הגדולות ביותר בכל רחבי ישראל. השכונה החלה את דרכה בשנת 1974 וכיום היא מונה למעלה מ 55,000 תושבים בשטחה. עד לפני מספר שנים לא רבות מרבית תושבי השכונה היו חילונים במעמד סוציו אקונומי נמוך עד בינוני, אך בשנים האחרונות חרדים רבים עברו להתיישב בשכונה וכיום מרבית תושביה נמנים יחד עם החברה החרדית.

מיקומה הגאוגרפי של השכונה הוא על ציר משמעותי – כביש 436 המחבר בין חלקה הצפוני של ירושלים למרכז הארץ – תל אביב. גודלה של השכונה מחייב את חלוקתה לתתי שכונות נוספות, ביניהן ניתן להתנייד בקלות בעזרת תחבורה ציבורית. גרים בירושלים ועובדים בלב תל אביב? שכונת רמות יכולה להתאים עבורכם.

בחלקיה השונים של שכונת רמות אלון תוכלו למצוא מוסדות חינוך רבים, גני ילדים, ישיבות גבוהות, סמינרים ואף מוסד לחינוך מיוחד.

 

  • רמת שלמה

שכונת רמת שלמה היא שכונה קטנה יותר מכל קודמותיה שהובאו מעלה, וכיום היא כוללת מעט יותר מ 20,000 תושבים. השכונה כוללת ציביון חרדי ומרבית תושביה יהודים. שמה של העיר ניתן לה על שמו של הרב שלמה זלמן אוירבך. מיקומה הגאוגרפי של השכונה הוא מעבר לקו הירוק ולכן לא מעט אנשים רואים בה כהתנחלות. חשוב להדגיש כי השכונה ממוקמת על שטחים שנכבשו בחזרה במהלך מלחמת ששת הימים.

בתחילת דרכה של השכונה היא כללה אפשרות כניסה ויציאה אחת בלבד, דרך כביש 1. אך בשנים האחרונות הקימו אפשרות של כניסה ויציאה נוספת מצידה השני של השכונה – כביש 21. השכונה כוללת מוסדות רבים כמו ישיבות גבוהות, בתי ספר איכותיים, סמינרים שונים ומוסד למתמודדי מגבלות שכלית. השכונה לא צפויה ליהנות מפרוייקטים רבים של התחדשות עירונית במסגרת תוכנית תמ"א 38 בירושלים, ולכן אם אתם מחפשים שכונה שמחירי הדיור בה צפויים לנסוק בשנים הקרובות, נראה כי היא לא השכונה המתאימה עבורכם.

 

  • קריית יובל

קריית יובל היא שכונה שהחלה את דרכה בשנת 1950. נכון לכתיבת שורות אלה היא מונה מעל 25,000 תושבים והיא צפויה למשוך עוד רבים בשנים הקרובות. תושבי השכונה מעורבים וכוללים תושבים חילונים לצד תושבים חילונים. בשנים האחרונות חלה מגמה של התחרדות שכונתית, אך עדיין ישנם חילונים המתגוררים בשכונה.

הבנייה בשכונה מתאפיינת בבנייה נמוכה של מבנים ישנים למדי. מסיבה זו הרשות המקומית החלה לקדם פרוייקטים רבים ומשמעותיים של התחדשות עירונית בשכונה. במסגרת התוכניות השאפתניות שהונחו בגבולות השכונה, היא צפוייה להכפיל את כמות תושביה תוך פחות מ 2 עשורים. התוכניות להתחדשות עירוניות כוללות הריסה של מבנים רבים לטובת בנייה של מגדלים הכוללים מאות יחידות דיור חדשות, הקדשת שטחים גדולים לטובת מרכזים מסחריים ועוד.

מעבר לשינויים הללו, בשכונה צפויה לעבור הרכבת הקלה שתבטיח לכלל תושביה כניסה ויציאה מהירים מהשכונה. השינויים הרבים צפויים להעלות את שווי הנכסים באזור בעשרות אחוזים בשנים הבאות. מחפשים שכונה שצפויה לעבור פרוייקטים רבים של התחדשות עירונית וכן של תמ"א 38 בירושלים? שכונת קריית יובל היא התשובה הטובה ביותר עבורכם.

 

  • הר נוף

שכונת הר נוף היא שכונה הממוקמת על הר וכוללת נוף מרהיב. השכונה כוללת בעיקר אוכלוסייה חרדית והציביון הכללי בכל שטחה הוא הצביון החרדי. גם שכונה זו צפויה ליהנות משינויים רבים באשר לבנייה בשטחה. החל משנת 2018 מקודמות בשכונה לא מעט תוכניות של התחדשות עירונית, לרבות תוכניות של תמ"א 38 בירושלים. במסגרת התוכניות השונות צפויות להיבנות עוד לא פחות מכ 2,000 יחידות דיור חדשות.

במסגרת התוכניות לקידום השכונה הוחלט כי השכונה תיהנה מהקו האדום של הרכבת הקלה, מה שיבטיח לכלל תושביה יכולת כניסה ויציאה נוחה מכל רחבי השכונה. כביש 16 נסלל משנת 2016 לטובת הוספה של כניסה נוספת לשכונה. בשכונה יש לא מעט מוסדות לימוד חרדיים, ישיבות גבוהות ומוסדות חירום והצלה.

 

  • גבעת שאול

שכונת גבעת שאול ממוקמת בכניסה הראשית לעיר ירושלים. הציביון בשכונה הוא חרדי ודתי לאומי כך שמרבית תושביה משתייכים לזרמים הללו. לצד השכונה ישנו אזור תעשייה גדול המשרת את צורכי תושבי השכונה כולה. השכונה כוללת לא מעט מוסדות חינוך, בתי כנסת, ישיבות קטנות, ישיבות גבוהות, מרכזי השידור של כאן 11 וכן בית היתומים דיסקין. מרבית מבני השכונה ישנים ונמוכים, כך שגם היא יכולה ליהנות מפרוייקטים רבים של התחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38 בירושלים.

 

  • בית דוד

שכונת בית דוד הוקמה בשנת 1973 על ידי נדבן יהודי שהחליט לתרום מהונו הפרטי להקמת השכונה. באחת השבתות בהן הוא שהה בשכונה, הוא התרשם מהרב המקומי שביקש מהציבור כולו להשתתף בהקמת שכונה חדשה. באופן מיידי הנדבן החליט לתרום לא מעט כסף לטובת הקמת השכונה. עד לפני מספר שנים לא רבות (שנת 2015), בשכונה פעל מוזיאון יהודי ונכון לכתיבת שורות אלה מדובר באחת השכונות השמורות ביותר בכל רחבי העיר. השכונה כמעט שלא עברה שיפוצים ושינויים כך שמרבית רחובותיה כוללים את האבנים הישנות והמראה המקורי ששימוש אנשים רבים לפני עשרות שנים.

 

  • גאולה

שכונת גאולה היא שכונה הממוקמת בצפון ירושלים וכוללת בעיקר יהודים חרדים. השכונה הוקמה בסוף שנות ה 20 ומאז ועד היום לא עברה הרבה שינויים. מרבית המבנים בה הם מבנים ישנים ונמוכים, מה שיכול להעיד על תוכניות התחדשות עתידיות. חשוב להדגיש ולומר כי לא ניתן לבצע תוכניות התחדשות עירונית בכל מקום, ולכן חשוב לבדוק האם ישנן תוכניות עתידיות לאזור בו אתם בוחרים טרם קניית דירה.

שכונת גאולה מאופיינת בעומסים כבדים בכבישים בכל ימות השבוע בכלל ובימי שישי בפרט. גם באשר לנושא החניה, המצב לא טוב יותר. מרבית התושבים מדווחים כי קשה מאוד למצוא חניה בשכונה. מסיבות אלה ומעוד רבות נוספות בשנים האחרונות החלה נטישה של השכונה על ידי זוגות צעירים רבים.

 

  • גילה

שכונת גילה היא אחת השכונות הגדולות ביותר בעיר. נכון לכתיבת שורות אלה מתגוררים בשכונה למעלה מ 30,000 תושבים. השכונה ממוקמת באזור הגבוה ביותר בעיר ומרבית תושביה הם יהודים חרדים. השכונה ממוקמת מעבר לקו הירוק ולכן ישנם אנשים שרואים בה התנחלות. בשנים האחרונות נראה כי השכונה משנה את פניה. נסללים כבישים ייעודיים שיחברו את השכונה ללב העיר, מוקמים לא מעט מוסדות לימוד חדשים והתשתיות השכונתיות מתכוננות להכיל כמות גדולה יותר של אנשים מידי שנה. נכון להיום השכונה כוללת לא מעט מוסדות לימוד, ישיבה קטנה, ישיבה גבוהה, מקוואות ולא מעט בתי כנסת.

 

תמ"א 38 בירושלים: ההתחדשות של ירושלים – הכירו את כל הפרטים החשובים אודות תוכניות תמ"א 38 בשטחה של העיר

שכונות רבות בירושלים צפויות לעבור מתיחת פנים משמעותיות בשנים האחרונות בעזרת תוכנית תמ"א 38 בירושלים. השינויים הללו צפויים להבטיח יתרונות רבים עבור כל תושבי השכונה, כשבראשם הוא כמובן עליית ערך ממעותית בשווי הנכס. רוצים ליהנות מכלל היתרונות הללו? חשוב לדעת לבחור נכון את השכונה הטובה ביותר שצפויה לעבור שינויים בעתיד הקרוב. חשוב להדגיש כי התוכניות הממשלתיות נועדו בכדי לחזק מבנים ישנים, ולכן חשוב לבחור דווקא את השכונות שהדירות בהן ישנות במיוחד. רגע לפני הבחירה, חשוב שתקראו את השורות הבאות ותכירו מקרוב את התוכנית הממשלתית – תמ"א 38 בירושלים.

 

תמ"א 38 בירושלים: חיזוק מבנים ישנים בפני רעידות אדמה

תוכנית ממשלתית תמ"א 38 בירושלים נועדה בכדי לחזק מבנים ישנים לקראת התמודדות אפשרית עם רעידת אדמה. לא מעט אנשי מקצוע בתחום סבורים כי תיתכן רעידת אדמה בישראל בשנים הקרובות. במטרה להבטיח שכלל המבנים יעמדו על תילם, קיימת חשיבות רבה לחזק מבנים ישנים שנבנו לפני עשרות שנים ללא הקפדה על התקנים המקובלים כיום. לכן, המדיה יצאה בתוכנית חיזוק מבנים הנקראת תמ"א 38 בירושלים.

הכירו את תנאי הסף שחייבים להתקיים בשביל להוציא פרויקט של תמ"א 38 בירושלים

מטרת העל של המדינה היא להגיע לכמה שיותר מבנים שנמצאים ברמת הסיכון הגבוהה ביותר. לכן, לא כל בניין ישן יוכל לעבור תוכנית להתחדשות עירונית. בשביל להגיע לכמה שיותר מבנים ברמת סיכון גבוהה, המדינה החליטה על מספר תנאי סף שיהיו חייבים להתקיים בשביל להתחיל בפרוייקט התחדשות עירונית. במידה וכלל התנאים מתקיימים, מדובר במבנה בעל רמת סיכון גבוהה במיוחד. התנאי הראשון הוא שהמבנה נבנה לפני שנת 1980. התנאי השני הוא שהבניין נבדק על ידי מהנדס מקצועי שמצא כי הוא אינו עומד בתקנים הקיימים לעמידות בפני רעידות אדמה. התנאי השלישי הוא שמדובר בבניין הכולל 2 קומות לכל הפחות בשטח כולל של 400 מטר לכל היותר. והתנאי הרביעי הוא שהבניין לא מיועד להריסה. כלל התנאים קיימים? ייתכן כי הבניין יעבור תוכנית התחדשות עירונית. מה כלול בתוכנית? בשורות הבאות נגע בדגשים החשובים ביותר.

 

השינויים הכלולים בתוכנית – השבחה של עשרות אחוזים בשווי הדירות בבניין המגורים

תוכנית תמ"א 38 בירושלים כוללת שינויים רבים בבניין. ראשית, הבניין יעבור חיזוק משמעותי שיביא אותו למצב שהוא עומד בכל התקנים הקיימים כנגד רעידות אדמה. שנית, לבניין יתווספו מספר יחידות דיור נוספות. שלישית, הבניין יעבור שיפוץ פנימי וחיצוני, מה שיבטיח שיפור ניכר בנראות הכללית של הבניינים הישנים. רביעית, דיירי הבניין יהנו מתוספת של חדר ממ"ד חדש בביתם. חמישית, במקרים רבים דיירי הבניין יהנו גם מהוספה של מרפסת שמש לדירתם.

 

לפני מספר שנים, הודיעה עיריית ירושלים על כך שהיא תומכת ביישומה של תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים מפני רעידת אדמה, הלא היא תמ"א 38.

אלא שהתנאים הייחודיים של העיר, ואופי הבניה המסורתי בה, הביאו לצורך מהותי לחולל מספר שינויים: בין השאר, מעודדת העירייה פרויקטים המבוססים על הריסת מבנים ישנים ובנייה במקום של אלה החדשים (תמ'א 38/2), ומעמידה קשיים על קבלת זכויות בניה במסגרת הפרויקט ואישור הבקשות המוגשות אליה.

התוצאה? בירושלים מבוצעים כיום עשרות פרויקטים של תמ"א 38, גם אם ברור שבעיר בסדר גודל שכזה, המספר היה יכול להיות גדול הרבה יותר. אלו הם הפרויקטים הנוכחיים שמבוצעים בעיר, נכון לעכשיו:

 

כתובת: אבא חלקיה 5.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, הממוקם בשכונת קטמון.

כתובת: אלמליח 144.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, הממוקם בשכונת קטמון. הפרויקט כולל הוספת קומות ודירות ושדרוג הנדסי של הבניין.

כתובת: אלמליח 145.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, הממוקם בלב שכונת קטמון. הפרויקט כולל הוספת קומות ודירות ושדרוג הנדסי של הבניין.

כתובת: אמציה 1.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: בן זכאי 6.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, הממוקם בשכונת קטמון. הפרויקט כולל הוספת קומות, החלפה כוללת של תשתיות המים והביוב ושדרוג חזות הבניין.

כתובת: בר יוחאי 18.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: גדעון 13.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, הממוקם בשכונת קטמון שבעיר. הפרויקט כולל בתוכו את שדרוג חזית הבניין, החלפת תשתיות המים והביוב והוספת קומות ודירות.

כתובת: דהומיי 10.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, הממוקם בשכונת קרית מנחם. הפרויקט כולל שדרוג הנדסי של הבניין, הרחבת שטח הדירות, הוספת ממ"ד לדירות, התקנת מעלית לכל כניסה ועוד.

כתובת: דהומיי 2.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, הממוקם בשכונת קרית מנחם הותיקה.

כתובת: דהומיי 4.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: האר"י 15.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה. הפרויקט, שכבר הסתיים, כלל את חיזוק המבנה, הוספת אגף אחורי (ובו חדר מדרגות ופיר מעלית), שדרוג חזיתות המבנה והרחבת החניה. בתמורה, ייבנו שתי קומות חדשות על הגג.

כתובת: הל"ה 34.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: המשוריינים 7.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: הרב קסובוסקי 9.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, הממוקם בשכונת קרית משה. הפרויקט כלל הרחבה של הדירות הקיימות ב-25 מ"ר ובהוספת מרפסת שמש להן.

כתובת: התומר 6.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: נפתלי 23.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, בפרויקט שהיה אחד הראשונים בישראל בתחום התמ"א.

כתובת: עין גדי 27.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה. הפרויקט כולל הוספת מעלית בבניין, הרחבת הדירות בממ"ד, החלפת תשתיות הבניין, שדרוג הלובי, שיפוץ החזית והגינה ועוד. בתמורה, ייבנו יחידות דיור על גג המבנה.

כתובת: פנקס 5.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: קנאי הגליל 6.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: רבקה 22.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: רד"ק 28.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, בפרויקט שכבר הספיק להסתיים. הפרויקט כלל התקנת פיר מעלית פנימי, חיפוי חדר המדרגות בשיש, שיקום הגינה הציבורית והסדרתם של השטחים הציבוריים ושבילי הגישה לבניין.

כתובת: ריש לקיש 5.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: רמב"ן 37.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה. הפרויקט כולל הוספת פיר מעלית פנימי, שיפוץ חדר המדרגות, הוספת מקומות לחניה ושיקום חזיתות המבנה. בתמורה, ייבנו שתי קומות, בהן יחידות דיור חדשות, על גג המבנה.

כתובת: שדרות הרצל 97.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה. הפרויקט כולל הוספת קומה לבניין.

כתובת: שלום יהודה 36.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: שמעון 8.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, בו שתי קומות. הפרויקט, שכבר הסתיים, כלל בתוכו חידוש של חדר המדרגות בבנייין, שיקום כללי של חזיתות המבנה והוסה של שתי קומות על גג המבנה.

קבוצת עידן התחדשות עירונית
קבוצת עידן התחדשות עירונית

ביצוע פרויקטים למגורים והתחדשות עירונית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
עשרות שנות ניסיון בביצוע מגוון רחב של פרויקטים מאפשר לכם לישון בשקט ולדעת שהבית שלכם בידיים טובות .

שתפו את המאמר:

צרו איתנו קשר:
התקשרו עכשיו