תמ"א 38 ברעננה

תמ"א 38 ברעננה – כך תצליחו לבחור נכון את הדירה המדוייקת עבורכם באחת הערים המבוקשות בישראל! הכירו מקרוב את העיר רעננה

תמ"א 38 ברעננהרעננה היא אחת הערים המבוקשות ביותר בישראל, ולא בכדי. חושבים לעבור לגור בגבולותיה של העיר? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נכיר מקרוב את כל הדגשים החשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את השכונה האטרקטיבית ביותר שיש לעיר להציע. היכרות מעמיקה עם רעננה תאפשר לכם למקד את החיפושים ולהתאים את הדירה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם. אז רגע לפני שאתם מתחילים לגשש באפילה במטרה לאתר נכס אטרקטיבי בעיר, חשוב שתקדישו מספר דקות לקריאת הפסקאות הבאות, דקות שיוכלו לחסוך לכם ימים ארוכים של חיפושים.

 

רעננה החלה את דרכה בתור מושבה חקלאית בשנת 1992 – הכירו את הדרך הארוכה שעברה אל עבר מקום גבוה ברשימת הערים המובילות במדינה!

תחילה נפתח בהיכרות של מספר נתונים בסיסיים אודות רעננה. רעננה החלה את דרכה במושבה חקלאית כי שם בשנים הראשונות של שנות העשרים – 1922 במספר. כ 14 שנה לאחר מכן, בשנת 1934 המושבה החקלאית קיבלה טייטל חדש – מועצה מקומית. שינוי זה איפשר את תחילת גדילתה של רעננה. כמה עשורים לאחר מכן, בשנת 1982 רעננה הוכרזה כעיר לראשונה. מתחילת דרכה ועד היום העיר עברה לא מעט שינויים ופיתוחים משמעותיים שמציבים אותה כיום ברשימת הערים המובילות שיש למדינת ישראל להציע.

 

המיקום הגאוגרפי – מרחק של דקות נסיעה מלב תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה ועוד לא מעט ערים מרכזיות ומובילות

מיקומה הגיאוגרפי של העיר מאפשר לכלל תושביה להגיע ללב תל אביב תוך דקות בודדות של נסיעה. נתון זה כולל לא מעט יתרונות, כאשר המרכזי שבהם הוא גידול הביקוש התמידי בשנים האחרונות. מחירי הדיור בתל אביב הרקיעו שחקים, וכיום אנשים רבים לא מצליחים להחזיק דירה באזור. הפיתרון של כל אותן משפחות הוא להרחיב את המעגל ולהתגורר בערים הסמוכות. ואכן, בשנים האחרונות ניתן לראות נהירה של משפחות רבות לעיר רעננה, לאחר שלא הצליחו למצוא דירת מגורים בעיר תל אביב. עובדים בתל אביב? מגורים בעיר רעננה יכולים להתאים לכם.

תמ"א 38 ברעננה: אפשרויות התחבורה – לצד כבישים ראשיים, כמות גדולה של קווי אוטובוסים בתדירות גבוהה ו 2 תחנות רכבת עירוניות

כבישים מרכזיים רבים עוברים בקרבת העיר, כך שתוכלו לצאת ממנה ולהיכנס אליה בקלות ובמהירות רבה. בין כלל הכבישים שיאפשרו לכם להגיע בקלות לערים רבות בכל רחבי ישראל ניתן למנות את נתיבי איילון, כביש 4, כביש 531 וכביש 2. מעבר לכך, גם התחבורה הציבורית בעיר מבטיחה לכלל תושביה יכולת התניידות עירונית ובינעירונית נוחה ופשוטה. אוטובוסים רבים בתדירות גבוהה יובילו אתכם לכל פינה בעיר, ומחוצה לה. כמו כן העיר כוללת 2 תחנות של רכבת ישראל. נשמע מעניין? רגע לפני שאתם מתחילים בחיפושים אחר הדירה הטובה ביותר עבורכם, קיימת חשיבות רבה להמשיך לקרוא את השורות הבאות ולהכיר מקרוב את השכונות המובילות שיש לרעננה להציע.

 

תמ"א 38 ברעננה: השכונות שאתם חייבים להכיר בעיר הן:

  • שכונת נווה זמר

שכונת נווה זמר היא השכונה החדשה ביותר בעיר רעננה. בשכונה זו נבנים בניינים בני 8 קומות הכוללים מעין חצרות משותפים. חשוב להדגיש כי התכנון של השכונה מבטיח לכלל תושביה מגורים מרווחים, ללא צפיפות יתר, כפי שניתן לראות בשכונות ישנות במרבית ערי מרכז הארץ. השכונה החדשה צפויה לכלול כ 3,000 יחידות דיור חדשות, מה שיבטיח גידול ניכר בכמות התושבים בעיר. השכונה נהנית ממוסדות רבים הסמוכים לה – כמו בתי ספר יסודיים ותיכוניים, מרכזי קניות ועוד. כמו כן לצד השכונה ישנו פארק המאפשר לכלל תושביה ליהנות מריאה ירוקה בלב המרכז.

 

  • שכונת קריית שרת

שכונת קריית שרת היא אחת השכונות המעניינות ביותר שיש לרעננה להציע. עד לפני מספר שנים בודדות השכונה נחשבה לשכונה חלשה הכוללת תושבים במעמד סוציו אקונומי נמוך עד בינוני. השכונה התאפיינה בבנייה צמודת קרקע ובבנייה של בניינים נמוכים וישנים במיוחד. אך בשנים האחרונות השכונה מתחילה לשנות את פניה. העובדה כי מרבית המבנים בה נבנו לפני כמה עשרות שנים מאפשרת לקבלנים רבים להתחיל פרוייקטים של התחדשות עירונית בשטחה. מחפשים שכונה עם סיכויים גדולים לתמ"א 38 ברעננה? שכונת קריית שרת היא אחת התשובות הטובות ביותר עבורכם. בשנים האחרונות השכונה נהנית מפרוייקטים רבים של תמ"א 38 ברעננה, מגמה שצפויה להמשיך גם בשנים הבאות. מתיחת הפנים של השכונה הופכת אותה לאטרקטיבית במיוחד בעיני משקיעים מכל רחבי ישראל וכן בעיני זוגות צעירים שנהנים ממחירים נמוכים בהשוואה לממוצע העירוני.

מעבר לכך, תושבי השכונה נהנים ממיקום אטרקטיבי המאפשר להם להגיע בהליכה קצרה או במספר דקות בודדות של נסיעה לפארק העירוני, לספורטק ולמוסדות החינוך הטובים ביותר שיש לעיר להציע.

 

  • שכונת לב הפארק

שכונת לב הפארק היא שכונה יחסית חדשה שנבנתה בשנות ה 90. הבנייה החדשה מאפשרת לכלל תושבי השכונה ליהנות ממרווחים בין המבנים והיעדר עומס המבטיח התניידות נוחה בכל חלקי השכונה. בתחילת דרכה היא יועדה עבור זוגות צעירים, ועד היום מרבית תושביה הם משפחות צעירות. השכונה כוללת ילדים ובני נוער רבים, ומאפשרת להם ליהנות ממוסדות ייעודיים כמו מרכזי נוער ומועדוניות שכונתיות.

למרות שהשכונה יועדה למשפחות צעירות, מדובר בשכונה יוקרתית שמרבית תושביה משתייכים למעמד סוציו אקונומי גבוה מאוד. מחירי הדיור בשכונה גבוהים מהממוצע העירוני. בשכונה ניתן למצוא תושבים מכל שכבות האוכלוסיה מתגוררים בהרמוניה וללא מחלוקות אייקוניות שמשפיעות על רוח האזור. דתיים לצד חילונים, צברים לצד עולים חדשים – שכונה מעוברת שחיה בשלום עם כלל תושביה.

השכונה מתאפיינת בבנייה של צמודי קרקע, קוטג'ים ובניינים נמוכים בני 5 קומות. חשוב להגיש כי הבנייה כולה היא בנייה חדשה המבטיחה סדר וארגון בכלל רחובות השכונה. המבנים אחדים בצבעם ובמראיהם. בשל ריבוי הילדים בשכונה, היא כוללת לא מעט גשרים שיבטיחו את בטיחותם. מחפשים שכונה שמחירי הדיור בה נמוכים וצפויים לעלות בשנים הקרובות בעזרת פרויקטים של תמ"א 38 ברעננה? שכונת לב הפארק היא לא בדיוק התשובה עבורכם.

 

  • שכונת דוד רמז

שכונת דוד רמז היא אחת השכונות הוותיקות ביותר בעיר רעננה. השכונה כוללת כמות גדולה של תושבים – מעל 13,000 במספר. למרות שהשכונה ותיקה, היא כוללת מבנים יוקרתיים ומחירי הדיור בה גבוהים מהממוצע העירוני. השכונה מתאפיינת בבנייה צמודת קרקע ובבניינים נמוכים של 3-6 קומות. מרבית אוכלוסיית השכונה הם תושבים בעלי מעמד סוציו אקונומי גבוה. מרבית תושבי השכונה הם משפחות מבוגרות ותושבים ותיקים.

 

  • שכונת קריית גנים

עד לפני מספר שנים לא רבות שכונת קריית גנים נחשבה לאחת השכונות הפחות מושכות שיש לרעננה להציע. הסיבה המרכזית לכך הייתה הריחוק היחסי ממרכז העיר וכלל המוסדות הבולטים. אך בשנים האחרונות המצב השתנה. מרכז העיר הפך אזור עמוס ופקוק בעוד שהאזורים המרוחקים אט אט הופכים למבוקשים יותר ויותר. נכון לכתיבת שורות אלה, שכונת קריית גנים נחשבת לאחת השכונות המבוקשות ביותר בעיר רעננה. מחירי הדיור בשכונה גבוהים בעשרות אחוזים בהשוואה למחיר הממוצע העירוני ומרבית תושביה משתייכים למעמד סוציו אקונומי גבוה במיוחד.

 

פרויקטים של תמ"א 38 בעיר רעננה

בעיר רעננה ישנן שכונות ותיקות שצפויות ליהנות מפרויקטים רבים של תמא 38. הפרויקטים הללו מבטיחים לכלל תושבי השכונה השבחה משמעותית של עשרות אחוזים במחיר הנכסים. בשורות הבאות נגע במספר דגשים חשובים שאתם חייבים להכיר על הפרויקטים הממשלתיים להתחדשות עירונית, כך שתוכלו ליהנות ממירב היתרונות שהם מציעים.

 

מדוע המדינה מקדמת תוכניות לחיזוק מבנים ישנים? הכירו את מטרת העל של הפרוייקטים השונים במסגרת התחדשות עירונית

ראשית, חשוב להדגיש ולומר כי התוכניות הממשלתיות להתחדשות עירונית נועדו בעיקר לטובת חיזוק מבנים ישנים לקראת רעידת אדמה אפשרית. לא מעט מומחים בתחום סבורים כי רעידת אדמה משמעותית במדינת ישראל אינה בגדר חלום בלהות רחוק. לכן, המדינה החלה בתוכנית תמ"א 38 ברעננה ובעוד לא מעט ערים בכל רחבי ישראל במטרה להגיע למבנים הישנים ביותר ולחזק אותם. מבנים שנבנו לפני עשרות שנים ללא כל הקפדה על התקנים הקיימים בחוק, עשויים לקרוס בעת רעידת אדמה משמעותית. לכן לחשוב להבהיר כי המטרה המרכזית של פרויקט תמ"א 38 ברעננה הוא חיזוק מבנים ישנים ולא שיקום שכונות.

 

לא כל בניין יכול לעבור התחדשות עירונית – הכירו את תנאי הסף שחייבים להתקיים

במטרה להגיע לכמה שיותר מבנים חלשים ולחזקם, המדינה החליטה על מספר תנאי סף שיהיו חייבים להתקיים במטרה לאשר פרוייקטים בתחום. תנאי הסף מאשרים להגיע לכל המבנים שנמצאים ברמת הסיכון הגבוהה ביותר. רוצים לבחון האם הבניין שאתם מתעניינים בו עומד בכל תנאי הסף? הנה לכם התנאים המרכזיים:

 

  • בניינים שנבנו לפני שנת 1980.
  • בניינים שנבדקו על ידי מהנדס שקבע כי הם אינם עומדים בתקנים הנדרשים.
  • בניינים שאינם מיועדים להריסה.
  • בניינים הכוללים 2 קומות לכל הפחות בשטח של 400 מטר לכל היותר.

 

הבניין שלכם עומד בכלל התנאים הללו? פרויקט של תמ"א 38 ברעננה יכול להתאים עבורכם. מה כלול בפרויקט? שכונות רבות בעיר רעננה נהנות מפרויקטים רבים של התחדשות עירונית בשנים האחרונות. בחירה נכונה של שכונה מתאימה תאפשר לכם ליהנות מפיתוח סביבותי, שיפוץ וחיזוק הבניין, שיפוץ חיצוני לשיפור מראה הבניין, הוספת חדרי ממ"ד חדשים לכל דירה ולעיתים אף הוספת מרפסות שמש. פרויקט של תמ"א 38 ברעננה צפוי להשביח את ערך הנכסים בבניין בעשרות אחוזים.

רעננה, אחת הערים המרכזיות באזור השרון, נמצאת בשנים האחרונות בהליכי פיתוח מרשימים. כפועל יוצא של עובדה זו, נערכים בעיר לא מעט פרויקטים של תמ"א 38, שמטרתם חיזוק מבנים ישנים. אלו הם המבנים המרכזיים שמשופצים במסגרת תוכנית המתאר, נכון לפרק הזמן הנוכחי:

כתובת: אוסטרובסקי 6

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: תוספת שטח בקומת העמודים, הרחבת דירות קיימות בשיעור של כ-17 מ"ר לדירה, הוספת ממ"ד, הגדלת שטח קומה ד' עקב הרחבת הדירות בה, ביטול חדרי היציאה לגג בקומה ה' והפיכתם לשתי דירות נוספות, תוספת קומות ו' ו-ז' ועוד.

כתובת: אוסטרובסקי 9, 11

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אחד העם 4.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: חיזוק המבנה החיים והוספה של שלוש יחידות דיור חדשות בו, בתמהיל של מיני פנטהאוז ופנטהאוז. הדירות מורחבות ב-10 מטרים, מתווספות להן מרפסת שמש וכן מעלית בבניין.

כתובת: אחוזה 137, 61.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אלי כהן 11, 13, 15.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אלי כהן 14, 16.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אלי כהן 17, 19.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אלי כהן 21, 23.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אלי כהן 30.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אליעזר יפה 15.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אליעזר יפה 20.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אליעזר יפה 25.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: במסגרת הפרויקט, יחודש בניין מגורים ישן לכדי ארבעה פנטהאוזים מפוארים, כל אחד כולל ארבעה חדרים. הדירות כוללות ממ"ד ומרפסת מרווחת.

כתובת: אליעזר יפה 29.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: אליעזר יפה 39.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה. הפרויקט נמצא כרגע בשלבי אישור.

כתובת: אנילביץ 15, 17.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: שיפוץ כללי של הבניין וחיזוקו מפני רעידות אדמה, הרחבת הלובי, התאמת חדר המדרגות להוספת מעלית והתקנתה, החלפת תשתיות. לדירות קיימות יתווסף ממ"ד, מחסן בקומת הקרקע ומרפסת שמש. דירות טיפוסיות ודירות פנטהאוז יתווספו למבנה.

כתובת: אסירי ציון 25,27.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: ארלוזורוב 37.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: בורוכוב 14.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: שיפוץ כללי של הבניין וחיזוקו מפני רעידות אדמה, הרחבת הלובי, התאמת חדר המדרגות להוספת מעלית והתקנתה, החלפת תשתיות. לדירות קיימות יתווסף ממ"ד, מחסן בקומת הקרקע ומרפסת שמש. דירות טיפוסיות ודירות פנטהאוז יתווספו למבנה.

כתובת: ביאליק 20.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: הריסת בניין מגורים קיים, והקמת בית חדש, הכולל שבע קומות וקומה שמינית חלקית. הקמת קומת מרתף, מבואות כניסה, חדר מדרגות וביתן אשפה. הוספת חניות, והקלה להבלטת מרפסות לחזית.

כתובת: ביאליק 7.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: חיזוק הבניין מפני רעידת אדמה, הוספת שטחי שירות, הרחבת יחידות דיור קיימות, הוספת ממ"ד, הוספת קומה רביעית (4 יחידות דיור) וחמישית (2 יחידות דיור), חיפוי בניין, הרחבת מרפסות בדירות, הסדרת מקומות חנייה.

כתובת: ביאליק 8.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: הרחבת מחסנים דירתיים בקומת עמודים, הרחבת שתי יחידות דיור, הרחבת הקומה החמישית, הוספת יחידת דיור חדשה על חשבון חדרי היציאה לגג.

כתובת: בר אילן 11.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: חיזוק המבנה כנגד רעידת אדמה, החלפת תשתיות, שיפוץ כללי, הוספת מרפסות שמש, בניית ארבע יחידות דיור על גג הבניין.

כתובת: בר אילן 17.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: חיזוק המבנה מפני רעידת אדמה, הוספת קומה ה' בה ארבע יחידות דיור, הוספת קומה ו' בה ארבעה חדרי יציאה לגג, הוספת מרפסות גג, תוספת שטחי שירות.

כתובת: בר אילן 18.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות הכוללות שיפור חזות הבניין, הרחבתו וחיזוק היסודות שלו. בתום הפרויקט יוצעו דירות ארבעה או חמישה חדרים, כמו גם דירות פנטהאוז. הפרויקט אמור להסתיים ביוני 2014.

כתובת: בר אילן 24.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: בר אילן 24.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: בר אילן 26.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: בר אילן 28.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: הוספת קומה וחדרי יציאה אל הגג, הרחבה לדירות קיימות.

כתובת: בר אילן 30.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: שיפוץ חזות הבניין והוספת חיפווי אבן בו, הוספת מרפסות לדירות, הוספת שתי מעליות בכל כניסה, הוספת חניות, פיתוח סביבתי מלא.

כתובת: בר אילן 32,34

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: בר אילן 37.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: בר אילן 39.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: שדרוג המבנה וחיזוקו מפני רעידת אדמה. הוספת 13 יחידות דיור, כולל ממ"ד, וכן מתקן חניה אוטומטי עבורן.

כתובת: בר אילן 40

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה. הפרויקט הושלם.

כתובת: בר אילן 41,43.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: בר אילן 42.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: בר אילן 51.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה. הפרויקט בשלבי אישור.

כתובת: בר אילן 9.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: ברנדיס 7.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: שיפוץ חזות הבניין, הוספת חיפוי אבן, הוספת מעלית, הוספת מרפסות, הוספת חניות ופיתוח סביבתי מלא.

כתובת: ברנר 15.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: שיפוץ חזות הבניין, הוספת חיפוי אבן, הוספת מעלית, הוספת מרפסות, הוספת חניות ופיתוח סביבתי מלא.

כתובת: ברנר 26.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: ברנר 28.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה. הפרויקט הושלם.

כתובת: ברנר 6.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: הגדוד העברי 16,18.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: חיזוק המבנה בפני רעידת אדמה, הוספת קומות, הוספת מעלית, הוספת מרפסות, הוספת ממ"דים ומחסנים, שיפוץ כללי.

כתובת: הגדוד העברי 4,6.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: הגליל 37.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: הוספת קומה מפוצלת לבניין, וכן מגוון פעולות לחיזוק ושיפוץ המבנה.

כתובת: הגליל 46.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: הגליל 59.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה מפני רעידת אדמה, לרבות הוספת מרפסות שמש ומעליות, שיפוץ הלובי וחדרי המדרגות, בניית מחסנים, התקנת טלוויזיה במעגל סגור, חיפוי מעטפת הבניין.

כתובת: ההגנה 95, 97.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: החי"ל 30, 32.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: המעלות 8.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: המעלות 9.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, לרבות הוספת שבע יחידות דיור חדשות.

כתובת: הר סיני 4.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, לרבות עבודות בשלב הבניין, הוספת ממ"דים ועבודות טיח בהם, הוספת מרפסות וחיפוי חיצוני של שיש וקרמיקה בבניין. הפרויקט צפוי להסתיים בסוף שנת 2014.

כתובת: הרצוג 14.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה. הפרויקט כולל הוספת ארבע יחידות דיור חדשות, מיני פנטהאוזים ודופלקסים, וכן הוספת ממ"דים ומרפסות שמש לדירות, ומעלית לבניין.

כתובת: השרון 20.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: התקווה 13,15,17.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: בניית שש דירות בנות ארבעה חדרים, ושש דירות דופלקס. בדירות מרפסת שמש וממ"דים.

כתובת: וייצמן 121.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: וייצמן 123.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: נחשב לאחד מהפרויקטים הראשונים במסגרת התמ"א בישראל, שעה שבנייתו הסתיימה עוד בשלהי 2011. הפרויקט כלל הוספת שלוש קומות לבניין (8 יחידות דיור חדשות), הרחבת דירות קיימות, חיזוק המבנה, הוספת ממ"ד, הוספת מרפסת שמש (12 מ"ר), הוספת מעלית, החלפת תשתיות והקמת לובי.

כתובת: ז'בוטינסקי 4.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה בפני רעידת אדמה. הפרויקט כולל הוספת שישה פנטהאוזים, בגודל של 160 מ"ר כל אחד, ובעלי מרפסת גג בגודל 100 מ"ר.

כתובת: ז'בוטינסקי 8.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: הוספת שש יחידות דיור.

כתובת: חנקין 38.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: חפץ חיים.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: לוי אשכול 10.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: לוי אשכול 14.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: הוספת קומה רביעית לבניין, בה דירות גג. הרחבת כל דירה קיימת בכ-25 מ"ר, לרבות הוספת ממ"ד. הוספת מעלית בכל כניסה לבניין, ושיפוץ חזיתות הבניין.

כתובת: לוי אשכול 8.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: הרחבת הדירות בבניין בשני חדרים, כולל ממ"ד ומרפסת. כמו כן, בניית שש יחידות דיור חדשות, על פי הפירוט הבא: ארבעה דופלקסים (שניים מתוכם בני 115 מ"ר, ושניים 140 מ"ר) ושני מיני פנטהאוזים (80 מ"ר).

כתובת: מבצע קדש 1,3,5.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: מוצקין 22.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: הריסת מבנה בן שלוש קומות, ובניית בניין חדש בעל שש קומות, ובו 14 יחידות דיור.

כתובת: מכבי 25.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: מכבי 28.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: מכבי 45.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: מכבי 5.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: מכבי 8.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: קזן 12.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה בפני רעידת אדמה, הוספת קומות ומעליות, הוספת מרפסות ומ"דים לדירות, שיפוץ כללי של המבנה.

כתובת: קזן 5.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: קלאוזנר 10.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: קלאוזנר 15.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, כולל הוספת שלוש יחידות דיור חדשות (מתוכן פנטהאוז ומיני פנטהאוז), שיפוץ כללי והחלפת תשתיות, הרחבת הלובי, שיפוץ חדרי המדרגות, שדרוג המעלית. הפרויקט הושלם.

כתובת: קלאוזנר 6.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה. הפרויקט בשלבי תכנון.

כתובת: קלאוזנר 8.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: קרן היסוד 15.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: קרן היסוד 21.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה. הפרויקט הושלם.

כתובת: קרן היסוד 26, 28, 30, 32.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, הרחבת הלובי, שיפוץ חדרי המדרגות, שידרוג המעלית, הוספת יחידות דיור (כולל פנטהאוז ומיני פנטהאוז), החלפת תשתיות. בדירות הקיימות, הוספת ממ"'ד, מרפסת שמש ומחסן בקומת הקרקע.

כתובת: קרן היסוד 5, 7, 9, 11, 13, 19.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: רמב"ם 11.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה.

כתובת: תל חי 17.

פעולות שמבוצעות במסגרת הפרויקט: מגוון פעולות לשיפוץ וחיזוק המבנה, הרחבת הלובי, שיפוץ חדרי המדרגות, שידרוג המעלית, הוספת יחידות דיור (כולל פנטהאוז ומיני פנטהאוז), החלפת תשתיות. בדירות הקיימות, הוספת ממ"'ד, מרפסת שמש ומחסן בקומת הקרקע. הפרויקט הושלם.

קבוצת עידן התחדשות עירונית
קבוצת עידן התחדשות עירונית

ביצוע פרויקטים למגורים והתחדשות עירונית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
עשרות שנות ניסיון בביצוע מגוון רחב של פרויקטים מאפשר לכם לישון בשקט ולדעת שהבית שלכם בידיים טובות .

שתפו את המאמר:

צרו איתנו קשר:
התקשרו עכשיו